Tesettürün Modası

Tesettür giyim, tesettür modelleri

Tekbir Kaban Manto Pardesü 2013 Modelleri

Tekbir Kaban Manto Pardesü 2013 Modelleri, tesettür giyim sitesi ‘www.tesetturunmodasi.com‘da

1982 yılında tesettür giyim imalatına başlayan Tekbir, 1990 yılında Tekbir A.Ş.’ni kurmuştur. Türkiye genelinde ve Avrupa ülkelerinde bayi ve satış noktaları oluşturarak ürünlerini tüm dünyaya tanıtan ve pazarlayan Tekbir A.Ş. Osmanbey’de “ D8 ” markası ile kurulan Karaduman Giyim LTD.ŞTİ. ve Fatih Giyim LTD.ŞTİ. bir şirketler grubudur.

Tekbir A.Ş. 2006 yılında İstanbul Mahmutbey’deki 5.500 metrekare alan üzerine kurulu ve toplam 17 500 metrekare kapalı alanı olan yeni üretim fabrikasını, fabrika satış mağazasını ve toptan showromunu hizmete açmıştır. Teknolojiye ağırlık vererek bütün makinelerini yenilemiştir. Bilgisayarlı makineleriyle daha kaliteli ve hızlı üretimle birlikte imalat kapasitesini ve istihdamı artırmıştır.

Tesettür giyim denildiği zaman akla gelen ilk markalardan birisidir..

Bu modelleri beğenenler ve almak isteyenler www.tesetturmarka.com‘u ziyaret edebilir.

Bir önceki yazımız olan Tuğba & Venn Manto Kaban 2013 Modelleri başlıklı makalemizde tesettür giyim, Tesettür Kaban ve tesettür manto hakkında bilgiler verilmektedir.

Aranan kelimeler:


Kategoriler: Tesettür Kaban Modelleri | Tesettür Manto Modelleri | Tesettür Pardesü Modelleri


One Comment

  1. meryem diyor ki:

    ne yazıym yaa kaban modellerine bakcam

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>Social Media Icons Powered by Acurax Web Design Company
Visit Us On FacebookVisit Us On TwitterVisit Us On Google Plus