Tesettürün Modası

Tesettür giyim, tesettür modelleri

Nihan Manto Kaban 2013 Modelleri

Nihan Manto Kaban 2013 Modelleri, tesettür giyim sitesi “www.tesetturunmodasi.com”da

NİHAN, bayan hazır giyiminde, 1998 yılından itibaren bayan manto, kaban ve pardesü  takım, etek, tunik, gömlek, pantolon, ceket üretimi ile sektörde yer edinmiştir.

NİHAN, yıllık ortalama 150.000 adet üretim kapasitesi ile yurtiçi ve yurtdışı 200 ayrı noktadaki seçkin mağazalarda müşterileriyle buluşmaktadır. 12 yıldır büyüyen ve hızla gelişen NİHAN yurt içindeki seçkin satış noktalarıyla yer edinmiş ayrıca yurt dışındaki bir çok noktaya yaptığı ihracatla uluslararası marka değerini artırmak adına önemli adımlar atmıştır.

NİHAN, tesettür bayan giyim konusunda marka olmanın gururunu taşımaktadır. En yeni bayan elbise modelleri, tesettürlü giysiler, kapalı nişanlık modelleri, pardesüler, takımlar Nihan’ın her sezon kreasyonunda mevcuttur.Bayan elbisesi, hanımların alışveriş alışkanlıklarının başında gelir. Pardesü, eşarp ile de şıklıklarını tamamlamış olurlar. Şifon kumaş elbiseler, farklı tunik modelleri, bayan kap modelleri ile Nihan her sezon tesettür modasına damgasını vurmaktadır.

Bayan kıyafet modelleri, kap, kaban, pardösü, manto, bayan takım elbisede moda giyim, tesettür giyim denilince akla Nihan, Nihan denilince de şıklık akla gelir.

Bu modelleri beğenenler ve almak isteyenler www.tesetturmarka.com‘u ziyaret edebilir.

Bir önceki yazımız olan Modailgi Kaban 2013 Modelleri başlıklı makalemizde modailgi, tesettür giyim ve Tesettür Kaban hakkında bilgiler verilmektedir.

Aranan kelimeler:


Kategoriler: Tesettür Kaban Modelleri | Tesettür Manto ModelleriBir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>Social Media Icons Powered by Acurax Website Redesign Experts
Visit Us On FacebookVisit Us On TwitterVisit Us On Google Plus