Tesettürün Modası

Tesettür giyim, tesettür modelleri

Modailgi 2013 Elbise Modelleri

Modailgi 2013 Elbise Modelleri, tesettür giyim sitesi “www.tesetturunmodasi.com”da

Modailgi 2013 sonbahar kış kolleksiyonu oldukça ilgi çekici ve etkileyici, tesettür elbise modellerinde oldukça iddalı.
Modailgi 1989 yılında; Ticari ve ahlaki değerlere sahip deneyimli kadrosu ile bayan dış giyim tasarlayıp üretmek, çağdaş Türk kadınına en kaliteli hizmeti sunmak amacıyla Ankara’da kuruldu.
Sürekli gelişen ürün yelpazesi ve üretim kapasitesiyle kazandığı saygınlığa daha iyi cevap verebilmek için 1994 yılında Fevzi Çakmak Sokakdaki üretim ve satış tesislerine, 2000 yılında ise halen faaliyetini sürdürdüğü Ankara Balgat’daki üretim ve satış tesislerine taşınmıştır.
Koleksiyonlar Türkiye genelinde yaklaşık 300 noktada satılmakta olup, kendine özgü tasarladığı kaliteli, modern ve geniş ürün çeşitleri ile bayan dış giyim üretimi yaparak müşterilere ulaşmaktadır. Ankara’da yedi noktadaki mağazaları ve Kayseri’deki mağazası ile direk olarak müşterilere ulaşmaktadır.
Kurulduğu günden itibaren modern çizgisinden, kalitesinden ve müşteri memnuniyetinden ödün vermeden üretim yaparak, markası ile tüm Türkiye’de saygın firmaları arasındaki yerini almıştır.
Müşteri yelpazesini geniş tutan firmamız büyük beden üretimi Gilda markası ile yapamaktadır, Gilda x-Large markası ile modern ve dinamik Türk kadınına büyük beden koleksiyon hazırlamaktadır.
Üretimde, hataya olasılık tanımamak için Firma yetkilileri Koleksiyon tasarım, üretim, tanıtım ve sunumuna kadar tüm aşama ile bizzat ilgilenerek, “Müşteri memnuniyetini ve kaliteli üretim sloganı” ile yeni yüzyılda modern ve özgün Türk kadınını, moda renkler ve modellerle buluşturmaya devam etmektedir.
Bu modelleri beğenenler ve almak isteyenler www.tesetturmarka.com‘u ziyaret edebilir.

Bir önceki yazımız olan Çözgü 2013 Elbise Modelleri başlıklı makalemizde çözgü, tesettür elbise ve tesettür giyim hakkında bilgiler verilmektedir.

Aranan kelimeler:


Kategoriler: Tesettür Elbise Modelleri


One Comment

  1. Ayşe Mavioğlu diyor ki:

    nereden alabiliyoruz bu giysileri?

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>Floating Social Media Icons Powered by Acurax Blog Designing Company
Visit Us On FacebookVisit Us On TwitterVisit Us On Google Plus